Płyty

Djazzpora "Plyta Pierwsza"

Pierwsza edycja płyty Djazzpora - to kompilacja, a zarazem mix kilku koncertów, które odbyły się w ramach cyklicznej imprezy o tej samej nazwie. Nagrań dokonano w Galerii Off i są one zapisem wolnych improwizacji w wykonaniu muzyków związanych z warszawską sceną niezależną i jazzową. Żywiołowa konfrontacja muzyczna i swoisty dialog między artystami - to treść płyty. Konkretne fragmenty koncertów zostały połączone w jeden wielki utwór przez Kamila Antosiewicza i Pawła Szamburskiego, a całość spina Dj Lenar w bonusowym mixie.

Moretti/Wirkus

- duet perkusyjny, wydany nakladem kilogram rec.

Płyta "na baterie" zawiera materiał nagrany przez duo Macio Moretti/Paul Wirkus w ramach cyklu djazzpora. Ten niecodzienny koncert odbył się w warszawskiej galerii off 27 pażdziernika 2002 roku i byl absolutnie pierwszym spotkaniem obu muzyków w tym nietypowym składzie - duecie na standartowe zestawy perkusyjne.

Galimadjazz Trio

- koncert z Djazzpory w Galerii Off (out of print);
dostępny także na ISKRY.net

Koncert odbył się w ramach cyklu spotkań z muzyką improwizowaną "Djazzpora" w galerii OFF, zimą 2003 (czuć tę porę roku w muzyce). Oczywiście wolna improwizacja, bez jakichkolwiek ustaleń. Graliśmy z całych sił.
Patryk Zakrocki - vn, Paweł Szamburski - cl, Kostek Usenko - vc

web support: Popfabryka / www.popfabryka.com       mecenat: